Logo skanska

Dyrektor zespołu projektów Marcin Skowronek

“W naszej opinii firma EBS spółka z o.o. gwarantuje kompleksowa realizację zamówień z dołożeniem wszelkiej staranności”

Logo Nowbud

Marcin Czech - współwłaściciel

“Firma Nowbud pragnie wyrazić swoja pozytywną opinię na temat współpracy z firmą EBS Sp. z o.o. Firma EBS jest naszym partnerem w usługach w zakresie instalacji elektrycznych obiektowych.”

“Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego firmie EBS zadań polegającego na realizacji instalacji obiektowy w realizowanych wspólnie projektach.”

logo DSSMITH

Dyrektor techniczny Konrad Brzezowski

Praca przez chwilę TBS wykonywane były z należytą starannością z zachowaniem wysokich standardów BHP i p poż obowiązujący DSS silnik Polska podczas realizacji umowy firma EBS wykazała się wysoką kulturą pracy i w naszej opinii jest firma godna polecenia.”

logo AMED-INFO

Dyrektor Łukasz Szczepaniak

„Podczas instalacji pracownicy firmy EBS wykazali się bardzo dobrą organizację, terminowością i sumiennością.”

“Każdy etap budowy był oddawany w terminie, a wykonana instalacja cechowała się wysoką jakością i niezawodnością. Kadra inżynierska firmy EBS wielokrotnie pokazywał swoje doświadczenie przy rozwiązaniu problemów podczas instalacji.”

logo-zesti-fos

Tomasz Giska – właściciel

„Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę EBS Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem w projekt. Wszystko to stanowi doskonalą wizytówkę firmy i zapewnia gwarancję dotrzymania terminu realizacji. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez EBS Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.”

logo Annabud
logo DEMOCO Group
logo motaengil

Działalność spółki w ostatnich kilku latach nabrała znaczącej dynamiki, zwiększając corocznie obroty, które w 2019 roku wyniosły 12 000 000 złoty.

Przez ten okres udało się nam zrealizować szereg ciekawych inwestycji z szerokiej gamy obiektów budowlanych.

Aby przekrój danych był bardziej czytelny, podsumowaliśmy ostatnie 5 lat i przedstawiliśmy orientacyjne dane w liczbach i statystykach.

Na przełomie tych lat wyglądało to następująco:

38

Średnia roczna osób uczestniczących w projektach

328845

Łączna ilość godzin

39461364

Łączny obrót