O NAS

Firma, na bazie której powstała spółka EBS założona została na rynku w 1997 roku. Początkowo jako jednoosobowa działalność, rozwijając się i ewoluując na przestrzeni czasu przekształciła się w spółkę prawa handlowego posiadającą osobowością prawną w roku 2010.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie, uczestnicząc w realizacji wielu obiektów z szerokiej gamy budynków komercyjnych mieszkaniowych i użyteczności publicznej.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynierską posiadającą niezbędne uprawnienia branżowe oraz wykwalifikowanych i pracowników pionu technicznego.

Kładąc duży nacisk na właściwą jakość i rzetelność podczas prowadzonych realizacji, stosując w firmie przejrzyste procedury i szybki przepływu informacji zyskaliśmy na rynku zaufanie wielu kontrahentów.

Mamy ugruntowaną pozycję jako podwykonawcy w renomowanych polskich firmach branży budowlanej z którymi stale współpracujemy

na obiektach wielkokubaturowych jak i przemysłowych.

Realizowaliśmy także wiele inwestycji drogowych jak i przemysłowych dla Inwestorów prywatnych i z przetargów publicznych na terenie całego kraju.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala twierdzić, że powierzone zadanie wykonamy z należyta starannością i przy zachowaniu wysokich standardów technicznych i BHP.

 

Nasza Wizja

Pragniemy stać się cenionym wykonawcą z branży elektrycznej w regionie oraz rozpoznawalną marką na rynku ogólnopolskim

 

Nasza Misja

Pragniemy wzmacniać posiadane  relacje biznesowe i dążymy do zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

 

Nasza Wartość

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników, zrealizowanych wiele projektów.