O firmieMisja

Pragniemy stać się cenionym wykonawcą z branży elektrycznej w regionie oraz rozpoznawalną marką na rynku ogólnopolskim. Wzmacniać posiadane relacje biznesowe poprzez odpowiedzialne i efektywne ekonomicznie podejmowanie decyzji za własny rozwój.


Powstanie

Firma na bazie której powstała spółka EBS założona została na rynku w 1997 roku, początkowo jako jednoosobowa działalność rozwijając się i ewoluując na przestrzeni czasu przekształciła się w spółkę prawa handlowego posiadającą osobowością prawną w roku 2010.
Przez lata zbieraliśmy doświadczenie uczestnicząc w realizacji wielu obiektów z szerokiej gamy budynków użyteczności publicznej.
Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynierską posiadającą niezbędne uprawnienia branżowe oraz wykwalifikowanych pracowników pionu technicznego.
Kładąc duży nacisk na właściwą jakość i rzetelność podczas prowadzonych realizacji stosujemy w firmie przejrzyste procedury i szybki przepływ informacji. Dzięki temu zyskaliśmy na rynku zaufanie wielu kontrahentów.
Mamy ugruntowaną pozycję jako podwykonawcy w renomowanych polskich firmach branży budowlanej z którymi stale współpracujemy na obiektach wielkokubaturowych i przemysłowych.
Realizowaliśmy wiele inwestycji drogowych i przemysłowych dla Inwestorów prywatnych i publicznych na terenie całego kraju.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala twierdzić, że powierzone zadanie wykonamy z należyta starannością i przy zachowaniu wysokich standardów technicznych i BHP.